Hakkımızda

Türkiye’nin güvenilir ve tecrübeli şirketlerinden Mutlucan Şeker, sahip olduğu kurumsal miras ve kültüründen aldığı güçle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Faaliyet gösterdiği şeker üretim alanında işinin odağına her zaman kaliteyi, yenilikçiliği, insana ve çevreye saygıyı koyan Mutlucan Şeker, yüksek profesyonellik çizgisinde, daima beklentileri aşacak ölçülerde verdiği hizmetlerle farklılıklar yaratmaktadır.

Mutlucan Şeker, yüksek kalite yaklaşımını benimseyerek, deneyimli kadrosuyla Kahramanmaraş Elbistan’da 971 dönüm üzerine kurulu 40 bin metrekare büyüklüğündeki fabrikasında iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı bir şekilde üretim yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Günümüzün değişen tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendine görev edinen Mutlucan Şeker, geniş Ar-Ge çalışmalarıyla yenilikçi ürünlerini tüketiciyle
buluşturmak için var gücüyle çalışmaktadır. Mutlucan Şeker gıda sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak, ürün ve hizmet kalitesini artırarak, tüketicileri, yüksek standartlardaki ürünleriyle kolaylıkla buluşturmayı amaçlamaktadır.

Mutlucan Şeker, değerlerinden ödün vermeden, kendisine ve çevresine katkılar sağlayarak, istikrarlı bir şekilde büyüyerek, yaptığı işte fark yaratarak sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.

Top